אליזבט נערת הליווי

שלום לכל הנוכחים ולכל הנוכחות,

שמי אליזבט ואני נערת ליווי שמארחת את הלקוחות בכמה דירות דיסקרטיות. אם אתם תמהים למה לי דווקא דירות דיסקרטיות? אז כדאי שתדעו כי לאותן דירות דיסקרטיות יש כניסות בלתי נראות וזוהי דרך מושלמת לשמור על הבטיחות שלהן, מה שאומר שממש לא צריך לדאוג לגבי דפיקה בדלת או פעמון בדלת. ולהלן סיפורי –

הייתי צריכה למהר כדי להגיע הביתה ולהחליף לפני הדייט בערב שלי. מדוע הפרופסור שלי רצה את עבודת המחקר עד יום שישי אחר הצהריים היא מעבר לי, אבל יצאתי בספרייה עד שסיימתי את הפרויקט ושלחתי מייל, עם 15 דקות פנויות, תודה רבה. הנחתי את תיק המחשב ופתחתי את הארון כדי לראות מה האפשרויות שלי לערב. הו, מה הבחור הזה אהב? שלפתי את המייל שלי כדי לבדוק.

__________________

נושא: תאריך לארוחת ערב בשישי הבא

שלום אליזבת

אני מקווה שעובר עליך יום נהדר. ראיתי את המודעה והביקורות שלך באתר הליווי ואשמח לברר עליך קצת יותר. אני חייב לומר, התמונות שלך מושכות ומרגשות. האם תשקול להיות הדייט שלי לארוחת ערב ולערב ביום שישי הבא בשעה 19:00? אני אשאר במלון 5 כוכבים ממש ליד החוף בסנטה מוניקה. קצת עליי: אני מנהל בגיל העמידה שבבעלותו חברת טכנולוגיה קטנה. אני 5'11 אינץ' גבוה, בכושר וג'נטלמן שלם. אני נהנה מנסיעות וחיק הטבע. אני תמיד מתייחס לנשים באדיבות ובכבוד. יש לי חשבון עם אתר ההקרנה המועדף עליך שאליו תוכל לגשת בקישור בתחתית של המייל שלי.

דרישת שלום חמה,

ג'יימס

__________________