אליזבט נערת ליווי- חלק ב

נושא: RE: תאריך לארוחת ערב ביום שישי הבא

היי ג'יימס

בדקתי את הפרופיל שלך באתר ההקרנה ואשמח לעשות איתך דייט לארוחת ערב ביום שישי הבא. אנא שלח לי את שם המלון ומספר החדר שלך בעת הצ'ק-אין, ואני אראה אותך בשעה 19:00. אני מזהה כמה מהשמות של אוקיי שלך וגם פייטון וגם סבין ערבו לך במהירות ואמרו שאתה ג'נטלמן מצוין ואמרו שיהיה לנו ערב נפלא ביחד.

אני סומכת על שראית את האתר שלי והתעריף עבור 4 שעות של ליווי הוא $4,000. צירפתי למטה הוראות להפקדה.

באהבה רבה,

אליזבת

xoxoxo

__________________

אה, כן, זה התאריך הנחמד לארוחת ערב בסנטה מוניקה. שלפתי שמלת קוקטייל שחורה צמודה ויפה שעוצרת עד חצי הדרך עד הברכיים. גברים אוהבים את זה מכיוון שיש לו גזרה נפלאה. אני מבלה את השעתיים הבאות בהכנות לערב. לאחר שעשיתי את זה בשלוש השנים האחרונות, זה היה מדע. בדיוק התלתלים הנכונים בשיער, באיפור, בעקבים, ובוודאי באיזו הלבשה תחתונה סקסית.

הערב, זה היה הולך להיות עניין שחור לגמרי, חזיית סאטן שחורה שדחפה את הבנות שלי למעלה והפכה אותן מכוס C ל-D. חגורת בירית שחורה תחרה החזיקה כמה ניילונים משי תפרים, עם מבטא עם נקודות קטנות למעלה ולמטה על רגליי. פתחתי חבילה חדשה של חוטיני ושלפתי זוג שחור. גיליתי שמעט הבד הנוסף לחוטיני מחזיק את הלחות שלי טוב יותר, ובדרך כלל "שכחתי" אותם כשעזבתי את הדייט כדי לתת להם מזכרת קטנה מהזמן שלנו ביחד. השמלה וזוג המשאבות העגולות עם עקב בגודל 4 אינץ' השלימו את האאוטפיט לערב.

סקרתי את תכולת התיק, הארנק, הטלפון, המפתחות, התחתונים החלופיים לנסיעה הביתה (רק בגלל שאני משאיר זוג מאחור לא אומר שאני לא רוצה לטפטף לי במורד הרגל, אתה יודע), מברשת שיניים לנסיעות , רצועות שיער, תיק איפור קטן לטאצ'אפים, טיל כיס ודילדו הארנב הסגול האהוב עלי בגודל 8 אינץ'. אחרון חביב, תיק רוכסן מלא בקונדומים, גם רגיל וגם מגנום. אני לוקחת גלולה אבל בחורה לא יכולה להיות בטוחה מדי.

ירדתי במעלית של בניין הדירות שלי כדי לתפוס את חלק הנסיעה שלי.

"עוד דייט לוהט, אוליביה?" שמעתי קול מוכר מגיע ממקום ליד תיבות הדואר. ג'נטלמן בדימוס חייכן נופף לעברי.

"היי דניס, כן, יוצא לעיר."

"מתי אתה מתכוון לקבל אותי על הצעתי לקחת אותך לארוחת ערב מתישהו?"

"אוי מתוקה, לא יכולתי לצאת איתך. הייתי מתקשרת בשבילך לאמבולנס חמש דקות אחרי שעלינו למעלה. אז עם מי אדבר בתיבות הדואר?" אני נותן לו את הפרצוף הכי טוב שלי ומוציא את השפה התחתונה שלי החוצה קצת.

"הו מדמואזל, אני יודע שזה יהיה היום האחרון שלי עלי אדמות, אבל איזה יום זה יהיה."

נשענתי עליו ונתתי לו ניקור על הלחי. הוא עדיין חייך כשעליתי למחלקה ופניתי למלון לדייט שלי.

נכנסתי לאוזניות שלי, התרחקתי בנסיעה. רשימת ההשמעה של הרוק הקלאסי שלי התחילה בזנים של הגרסה האקוסטית החיה של Resist. המחשבות שלי נדדו עד כמה השתניתי במהלך השנים כמלווה. הייתי הסטודנט המהולל שלך שזקוק לקצת כסף. חבר הציע לי לנסות ללוות ונתן לי שם של סוכנות מקומית. לא לקח הרבה זמן להבין ש"רחל" יכולה להרוויח יותר בליווי ערב ממה שאוליביה יכולה להרוויח כעובדת במשרד סטודנטים במחלקה למדעי הרוח. החזקתי מעמד שישה חודשים בסוכנות לפני שהתחמקתי בעצמי בתור בת'ני וילסון.

בטח, הייתי צריך לעשות יותר עבודה להיות ליווי עצמאי; הייתי אחראי על כל השיווק, המדיה החברתית וההזמנות שלי. עם זאת, לא הייתי צריך לפצל את ההכנסה שלי עם אף אחד ויכולתי לתזמן את הזמן שלי כראות עיניי. הברשתי את שיער הערמון שלי על אוזני בזמן שבדקתי את התוצרת שלי מאותן נערות ליווי .