נערות ליווי ואורי

בוקר טוב לכם,

שמי אורי וזה הסיפור שלי -אני לא בטוח אם אקרא לזה הגשמת חלום או סיוט שילווה אותי, אבל כשהיא הגיעה למייל שלי, הייתי בהלם. אני מניח שלא הייתי צריך להיות. כבר התרגלתי לעובדה שהאישה הרוסייה היפה שהתחתנתי איתי נהנתה לשכב עם גברים תמורת כסף כלומר היא הייתה אחת מאותן נערות ליווי תל אביב ומתנות ושהיא הייתה פנטסטית בסקס כי היא התאמנה בזה לעתים קרובות כל כך בעברה. אבל, לא ציפיתי ללמוד שאולי היא באמת הייתה חלק מהקהילה של נערות ליווי ואולי עדיין תהיה. הפתק היה מחבר שלי, דוני ביקור ברוסיה בעוד מספר שבועות והתלהב מתרבות הליווי האיתנה. הוא היה מה שהבריטים מכנים פונטר, אדם שעושה לו תחביב לשכב עם אותן נערות ליווי. ברוב המדינות שבהן הוא נוסע זה חוקי או לפחות מקובל וכמו ברוסיה, לא נחשב עניין גדול, אז היחס שלו לא התבייש. הוא היה רווק, הוא לא שכב עם בנות קטינות, רק נשים, והאמין שהוא אנין טעם כמו מי ששותה יינות משובחים. חברת ההשקעות של ג'ו שלחה אותו למוסקבה לרגל עסקים, והוא רצה לנצל את הסצנה. שמרנו על קשר מאז הקולג', אז כשנודע לו שהוא מגיע למוסקבה הוא פנה אליי לייעוץ. למרות שמעולם לא הייתי ממש פעיל בתחום הזה, הייתי איש עסקים בינלאומי ברוסיה… לעזאזל, הייתי גבר ברוסיה… אז ידעתי איך זה עובד.

רוסיה ידועה בנערות ליווי מדהימות שמוכנות לעשות כמעט הכול. בלונדיניות גבוהות עם ציצים גדולים, ברונטיות עם עיניים מהממות ושפתיים מלאות, ואפילו כמה מהנשים האפריקאיות המדהימות ביותר באשרות סטודנטים שהיו נסיכות בבית אבל זונות במוסקבה. בכל מדינה אחרת, הנשים האלה יהיו דוגמניות-על. כאן, היכן שהיחס בין נשים לגברים הוא כל כך לטובת הגברים, הם בידור.

ישנם מספר מקומות למצוא נערות ליווי במוסקבה, כולל כמה מועדוני לילה מפורסמים מאוד שצברו מוניטין בשנות ה-90 של נהנתנות מוחלטת. טיסת לילה היא למעשה מלכודת תיירים. אבל, חבר שלי הוא לא הטיפוס היוצא, אז שלחתי לו אתר בשם www.rusdosug.ru שבו אתה יכול לחפש נשים על סמך מבנה הגוף, הגיל, יכולות השפה והשירותים שהן מוכנות לספק. יש להם דירוגים וסקירות של הנשים גם על ידי הלקוחות שלהם. זה כמו Yelp לזונות. לאחר שתבחרו, תוכלו פשוט להתקשר או לשלוח דוא"ל והם נשלחים למלון שלכם בקלות כמו הזמנת פיצה באמריקה (ולפעמים בפחות כסף).

כמה ימים לפני שהגיע, הוא שלח לי במייל מספר קישורים מהאתר ושאל אותי מה דעתי על הנשים השונות. היו לו הרבה שאלות. האם חשבתי שהם אמיתיים? האם הייתה סכנה כלשהי בהזמנה למלון שלו? האם אוכל לעזור לדבר רוסית עם הנשים שלא דיברו אנגלית? ממש לא רציתי לעזור בתהליך הזה יותר, זה היה קצת מעצבן, אבל הוא היה חבר, אז החלטתי להסתכל.

עברתי את דרכי בין הקישורים השונים, וזה התחיל להחריד אותי קצת. כל הבנות נראו כל כך צעירות וטעימות. חשבתי שהם באמת נמצאים במרחק שיחה מהירה. אולי יש לי את האישה הכי פנטסטית, אבל כאן הייתי לבד בבית, אז החלטתי, "מה לעזאזל", והתחלתי לאונן.

אחרי 5 או 6 קישורים, פתחתי את הדף של אישה בשם טטיאנה וכמעט נפלתי מהכיסא שלי. האישה בתמונה הביטה מעבר לכתפה בעודה חושפת את ישבנה העירום היפה והעגול למצלמה. לא היה לי ספק שזו תמונה של נטליה שלי.

התמונה הייתה בת כמה שנים אבל העיניים החומות האלה, השפתיים המדהימות ובעיקר, התחת הצמוד הזה ברמה עולמית יכלו להיות רק אישה אחת בעולם, אשתי המהממת.

ההקדמה בפרופיל שלה תיארה אותה כמעט במדויק – ברונטית, עיניים חומות, חזה רזה, גב, מדברת אנגלית כמעט מושלמת. הדבר היחיד שהיה לא בסדר הוא שגילה של טטיאנה הזו היה רשום כבת 30. נטליה שלי בת 38, אבל היא יכולה לעבור 30 בקלות. יש לה עור צלול, רך ומושלם ואישיות של אישה צעירה בהרבה בלי המטען או הכעס שאתה מוצא עם נשים מבוגרות. נטליה חיה צעירה.

היו עוד תמונות, שבע בסך הכל. אחת מהן הייתה שלה יושבת על כיסא, עירומה לגמרי עם רגליה שלובות וזרוע אחת על חזה מחייכת בפיתוי לתוך המצלמה. אחרת היא עומדת עם חלק עליון, אך ללא תחתון, ידיה גבוהות מעל ראשה ואזור הערווה המגולח שלה נראה בבירור. אחרת הייתה כפופה, התחתונים שלה באמצע ירכיה נחשף למצלמה. האחרים היו פחות פורנוגרפיים כשהיא בביקיני ונעלי עקב שנמשכו בתחתונים כדי לחשוף קצת אזור הערווה. אחר היה שלה על מיטה מחייכת כשחלק העליון של ישבנה נראה מעבר לכתפה…