קאמגרה לכל דורש

אם יש לכם בעיות זקפה (ED), הרופא שלכם עשוי להמליץ לכם על נטילת קאמגרה. זוהי תרופת מרשם המשמשת לגברים בוגרים* עם ED. עם ED, אתם למעשה מתקשים לקבל או לשמור על זקפה. התרופה הפעילה בקאמגרה היא סילדנפיל. הוא שייך לקבוצת תרופות הנקראות מעכבי פוספודיאסטראז-5. קאמגרה מגיעה כטבליות שאתם לוקחים דרך הפה. תצטרכו רק לקחת את זה לפי הצורך, לפני קיום יחסי מין. אתם לא צריכים לקחת קאמגרה באופן קבוע בכל יום.

צורה גנרית של קאמגרה

קאמגרה היא תרופה בעלת שם מותג. זה זמין גם בצורה גנרית בשם sildenafil.

איך קאמגרה עובדת?

קאמגרה משמשת לטיפול בהפרעות זקפה (ED). זה מפחית תסמיני ED על ידי כך שהוא עוזר לכם לקבל ולשמור על זקפה. זקפה מתרחשת כאשר חלבון הנקרא גואנוזין מונופוספט מחזורי (cGMP) משתחרר, מה שגורם ליותר דם לזרום לתוך הפין שלכם. לאחר מכן, חלבון אחר בשם פוספודיאסטראז מסוג 5 (PDE-5) מפרק cGMP, ועוצר את הזקפה. אצל אנשים שמתקשים בזקפה, PDE-5 עשוי לעבוד מהר מדי.

קאמגרה פועלת על ידי חסימת ה-PDE-5 מלפעול. בדרך זו, זרימת דם לפין יכולה להתרחש ולא להיעצר על ידי PDE-5.

כמה זמן לוקח לקאמגרה לעבוד?

קאמגרה פועלת במהירות לאחר נטילת מנה. ברוב הגברים,* קאמגרה פועלת תוך שעה אחת לאחר נטילתה.

יתכן שקאמגרה יכולה להתחיל לעבוד תוך 30 דקות מרגע שנלקחה. אבל במקרים אחרים, זה עשוי לקחת עד 4 שעות להתחיל לעבוד.

מה עליכם לעשות אם נראה שקאמגרה לא עובדת?

אם נראה שהקמאגרה לא עובדת בשבילכם, דברו עם הרופא שלכם. הם עשויים להמליץ לכם לקחת מינון גבוה יותר של התרופה. לאחר מכן, הם היו עוקבים אחריכם כדי לראות אם המינון הגבוה יותר עובד. במקרים אחרים, הרופא שלכם עשוי להמליץ על תרופה אחרת לגמרי. הודיעו לרופא שלכם אם יש לכם חששות לגבי חוסר הפעילות של קאמגרה.

האם אתם יכולים לגרום לקאמגרה לעבוד מהר יותר? ברוב המקרים, קאמגרה פועלת תוך שעה לאחר נטילת המנה. אבל אם אתם לוקחים את המנה שלכם על בטן ריקה, התרופה עשויה לפעול מהר יותר. נטילת קאמגרה עם ארוחה עשירה בשומן עלולה לגרום לתרופה לעבוד לאט יותר.

כמה זמן מחזיקה קאמגרה?

קאמגרה פועלת במיטבה תוך מספר שעות לאחר נטילתה.

ברוב האנשים, התרופה יעילה ביותר כשעה לאחר נטילתה. עם הזמן, ויאגרה מוסרת לאט מהגוף. כך שבמהלך השעות הקרובות לאחר נטילתה, ייתכן שהתרופה לא תפעל באותה מידה.

כמה זמן קאמגרה נשארת במערכת שלכם? מה זמן מחצית החיים שלו?

זמן מחצית החיים של ויאגרה הוא כ-4 שעות. משמעות הדבר היא ש-4 שעות לאחר נטילת המנה, הגוף שלכם פינה מחצית מהמנה.

ברוב המקרים, נדרשים כ-5 מחצית חיים לגופך להסיר לחלוטין תרופה מהמערכת שלכם. אז זה אומר שייתכן שיחלפו בערך 20 שעות עד שהוויאגרה תתנקה לחלוטין מהגוף שלכם. אבל ככל שהגוף שלכם מנקה את התרופה, ייתכן שהיא לא עובדת יותר.